Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Vereség a hétközi meccsen

A hétközi mérkőzésen feledhető játékkal maradtunk alól a bajnoki címért kűzdő Nagybajom ellen. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, a második félidőben csak szépíteni tudtunk.

Tabi VSC - Nagybajomi AC 1-3 (0-3)

2010.09.29., Tab, 100 néző

Vezette: Pankász 6 - Nem miatta kaptunk ki, de egy 11-es járt volna nekünk, amit nem adott meg.

Gól: Kult P. 77.p. ill. Tóth G. 25.p., Laki 34.p., Wágner 40.p.

Sárga: Nagy P. 45.p., Miraider 72.p. ill. Vukman 62.p.

Tab: Peckó - Kleiber, Molnár, Naász, Nagy P. (Érsek 46.p.) - Miraider (Donka 72.p.), Kult P., Kaveczki, Pretz - Kasza, Vidus

Az első félidőben megmutatta a Nagybajom miért is tartják a bajnokság egyik esélyesének: nagy iramon, széleken vezetett gyors támadásokkal operált. Az első félidőben el is dőlt a mérkőzés, miután 3-0-ára elment a bajomi csapat.

A második félidőre kissé fáradni látszottak a vendégek, s Kult Péter góljával sikerült is szépítenünk. Érsek Ervin a felső lécet is eltalálta, de újabb gólt nem sikerült elérnünk.

A krónikához hozzátartozik, hogy a hazai publikum egy elmaradt 11-est is számon kért Pankászon, egy bajomi kezezést nézett el a játékvezető.

Kovács György: Az első negyedórát mi uraltuk, jól ment mindenkinek. Mikor kijött ellenfelünk a szorításból, mindjárt veszélyes támadásokat vezetett, az egyik ilyen végét gólt is lőttek. Ezek után ismét átvettük az irányítást, de fölényünk meddő volt. Az utolsó negyedórában eldőlt a mérkőzés: két szöglet utáni kipattanót bevágtak, 0-3.

A második félidőt végigrohanta a társaság, rúgtunk is egy gólt, de másra már nem tellett. Tanulságos mérkőzés volt számunkra. Koncentráltabban, szervezettebben kell játszani egy jól összerakott csapat ellen, mert különben belefuthatunk újabb vereségekbe. Dícséretes, hogy 0-3 után tudtak kűzdeni a fiúk, nem aláztak meg bennünket. Idegenbeli győzelmekkel visszahozhatjuk a hazai elhullajtott pontokat.