Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

2010. szeptemberi hírek

Szeptember
29

Két másik pályán is rendeztek ma bajnoki mérkőzést. A Mezőcsokonya a vártnál kicsit szorosabbnak tűnő mérkőzésen nyert 2-1-re a sereghajtó Tapsony ellen, míg a bajnoki cím legfőbb esélyese, a Csurgó kiütötte az eddig jó védelméről ismert Kaposmérőt (5-1).

2010. 09. 29. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
29

Ma 16 órától pótoljuk az 5. fordulóból elmaradt Tab-Nagybajom mérkőzést. A mérkőzés tétje, hogy felzárkózunk-e az élmezőnyhöz, vagy maradunk a középmezőnyben.

Tovább...
Szeptember
25

A 49. percig úgy tűnt Tabon is győzhet az idén jól szereplő Marcali, de ekkor Peckó 0-2-es állásnál kivédte Tóth Csaba 11-esét. Ez fordulópont volt, s végül a győzelemért is harcban voltunk, de pontosztozkodás lett a vége.

Tovább...
2010. 09. 25. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
25

Gólzáporos, fordulatos mérkőzésen győztünk Somogytarnócán. (Lapszemle)

Tovább...
Szeptember
12

A mai fordulóban egyedül Tabon nem tartották meg a bajnoki mérkőzést, minden bizonnyal a pálya alkalmatlansága miatt. Sajnos mi sem kaptunk róla értesítést, így nem tudtuk közölni olvasóinkkal a hírt. Az elmaradt mérkőzés pótlásának időpontjáról leghamarabb kedden döntenek. Vagy talál a két sportklub olyan hétközi időpontot, ami mindenkinek megfelel, vagy az őszi szezon vége után, november 28-án kerül megrendezésre a mérkőzés.

2010. 09. 12. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
09

A SLASZ Fegyelmi Bizottsága 3 mérkőzésre tiltotta el a Csurgón kiállított Donka Gábort. Az ellenféltől kiállított játékos is 3 mérkőzést kapott.

Ugyanakkor visszatérhet Miraider Ottó aki 4 mérkőzést (3 bajnoki és 1 kupameccs) volt kénytelen kihagyni, miután az első fordulóban kiállították.

2010. 09. 09. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
05

A youtube-on megtekinthető teljes HD minőségben.

2010. 09. 05. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
04

Hiába volt az egész mérkőzésen partnere csapatunk az éllovas és bajnoki álmokat dédelgető Csurgónak, nem sikerült a pontszerzés. Amikor egyenlő létszámba voltak a felek, inkább mi domináltunk, de 40 perc emberhátrány, és egy buta 11-es miatt nem szereztünk pontot.

Tovább...
2010. 09. 04. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
02

Bár a sorsolás pillanatában talán a legkeményebb párharcnak ígérkezett a Tab-Balatonszárszó mérkőzés, a pályán nagyszerű első félidei játéknak köszönhetően kiütéses győzelmet arattunk.

Tovább...
2010. 09. 02. [Ailton] 0 hozzászólás
Szeptember
01

3 bajnoki forduló ment le, mely után az élmezőnyben van a Tabi VSC. Az oldalon elmaradt mérkőzés beszámolók hamarosan felkerülnek. Addig is elnézésüket kérjük!