Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

2010. márciusi hírek

Március
28

Idegenben szerzett értékes pontot csapatunk a Buszák ellen. Egy félidő előtti gólváltás és a meccs eredménye is 1-1 lett.

Tovább...
2010. 03. 28. [Ailton] 0 hozzászólás
Március
27

A holnapi nap igazi hat pontos rangadót vívunk Buzsákon. Egy esetleges győzelemmel megelőzhetnánk őket a tabellán. A vendég csapat tavasszal 4-0-ára győzött Marcaliban, majd 6-1-re kikapott Lellén. A mérkőzést Dávid Róbert fogja vezetni

2010. 03. 27. [Ailton] 0 hozzászólás
Március
22

Egy gólos győzelmet arattunk a sereghajtó Tapsony ellen. A mérkőzés helyzetekben rendkívül gazdag volt, mindkét oldalon maradtak ki óriási helyzetek, de csak nekünk sikerült egyszer a kapuba találni, Naász Balázs révén.

Tovább...
2010. 03. 22. [Ailton] 0 hozzászólás
Március
11

A SLASZ FB a hétvégén kiállított Dombóvári Andort 1 bajnokira tiltotta el. Az eltiltás nem vonatkozik az U19-es bajnokira.

Ebben a szezonban ez volt a második tabi piros lap, korábban Naász kapott a Balatonlelle elleni mérkőzésen.

2010. 03. 11. [Ailton] 0 hozzászólás
Március
08

Mint látható az oldal külseje megváltozott. Az oldalon azonban egyelőre csak a hírek rovat működik.

A többi része még fejlesztés alatt!

2010. 03. 08. [Ailton] 0 hozzászólás
Március
08

A tavaszi játékoskeret, mezszámokkal, érkezőkkel, távozókkal.

Tovább...
Március
08

Az utolsó percekben sikerült döntetlenre menteni a tavaszi szezon első bajnokiját. A kiesés által is fenyegetett Balatonföldvár szerzett vezetést, majd a bajnokin most debütáló Dombóvári kiállítása miatt 10 emberrel játszó csapatunknak Pretz góljával sikerült egyenlíteni.