Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

2010. októberi hírek

Október
24

Főképp gyenge első félidei teljesítménynek köszönhetően 3-0-ás vereséget szenvedtünk hazai pályán a Balatonszárszótól. Majdnem napra pontosan 5 hónapja fordult elő utoljára, hogy nem szereztünk gólt bajnoki mérkőzésen.

Tovább...
2010. 10. 24. [Ailton] 0 hozzászólás
Október
17

4-2 arányban győztünk Tapsonyban, ezzel továbbra is szorosan ott vagyunk a dobogósok mögött. A mérkőzésről Kovács György vezetőedző számol be részletesen.

Tovább...
2010. 10. 17. [Ailton] 1 hozzászólás
Október
15

Elindult próba jelleggel a hozzászólás opció. A regisztrált felhasználók bejelentkezés után kommentálhatják a híreket. Biztosan fognak eleinte felmerülni hibák ezzel kapcsolatban, ezért arra kérek mindenkit, jelezze e-mailben a foci@tabivsc.hu címre, ha nem jelenik meg a hozzászólása, vagy egyéb probléma adódik.

2010. 10. 15. [Ailton] 0 hozzászólás
Október
13

Óriási adminisztrációs hibát követett el egyesületünk a Somogyvár-Tab U19-es mérkőzés előtt, hiszen annak ellenére a kezdőcsapatban kapott helyet Szili Tamás, hogy 5 sárga lapja miatt nem jétszhatott volna. Ezért jogosulatlan játék miatt a 3-1-re megnyert mérkőzést, 3-0-ra elvesztettük.

2010. 10. 13. [Ailton] 0 hozzászólás
Október
09

Kiütéseses, 5-1-es győzelmet arattunk a 10. helyezett Buzsák felett. Az első félidőben Naász Balázs mesterhármasa mindent eldöntött, ezt tudtuk még megfejelni a második félidőben két góllal, míg emellett csak egyet kaptunk.

Tovább...
2010. 10. 09. [Ailton] 4 hozzászólás
Október
06

A hétközben lejátszotta a Nagybajom és a Karádi SC az elmaradt mérkőzését, melyen 6-0-ás hazai győzelem született. Ezzel most már minden csapat 8 mérkőzés utáni állása látható oldalunk tabelláján.

2010. 10. 06. [Ailton] 0 hozzászólás
Október
04

Tovább tart a Somogytarnóca mélyrepülése, ezúttal a Kaposmérő ütötte ki őket hazai pályán. A Karád elhozott egy pontot Marcaliból, ami kétség kívül bravúr, de a Marcali az 50. perctől emberhátrányban volt. A Csurgó továbbra is robog a bajnoki cím felé, a Keresztúrnak is rúgtak egy laza hármast. Meglepően simán nyert Balatonszárszón a Mezőcsokonya, akik már a dobogón vannak. Góleső volt Tapsonyban,  ahol csak a hajrára lett magabiztos a Lábod győzelme. Nem bírt egymással a két alsóházi csapat  a Buzsák és a Babócsa, fordulatos meccsen lett 2-2. Elszenvedte első vereségét a Balatonszabadi, a még veretlen Nagybajom verte Perger András csapatát.

Tovább...
2010. 10. 04. [Ailton] 0 hozzászólás
Október
02

Nem mindennapi időpontban, 11 órakor került sor a Somogyvár-Tab mérkőzésre. A végig nagy csatát hozó mérkőzésen Kult Tamás góljával diadalmaskodtunk.

Tovább...
2010. 10. 02. [Ailton] 2 hozzászólás
Október
02

A hétközi mérkőzésen feledhető játékkal maradtunk alól a bajnoki címért kűzdő Nagybajom ellen. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés, a második félidőben csak szépíteni tudtunk.