Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

2013. májusi hírek

Május
26

Szőnyi triplájával bravúros győzelemet aratott csapatunk Somogyjádon. A 10. percben Szőnyi Patrik révén vezetéshez jutott csapatunk, de négy perc múlva Balogh Csaba révén jött az egyenlítés. A 36. percben már a hazai csapat vezetett ismét Balogh Csaba volt erdményes, A második félidő nagy küzdelmet hozott és a végét mi birtuk jobban. Szőnyi Patrik révén a 79. percben egyenlíteni tudtunk, majd a 87. percben ismét ő talált a hálóba. Ezzel megnyertük a mérkőzést. Ezzel a győzelemmel nagyon nagy lépést tettünk a biztos benntmaradásért. Ha a soron következő Keresztúr elleni hazai meccset nyerjük, akkor már biztos a jövő évi megyei I. osztályú indulás és nem kell számolgatni, várni, hogy ki esik ki, és ki nem vállalja a feljútást.

2013. 05. 26. [bookman] 0 hozzászólás
Május
16

A 18. fordulóból elmaradt mérkőzést játszották le a csapatok. Mindenki bízott a hazai sikerben, de sajnos vereség lett a vége. Mi támadtunk többet, de csak két kapufáig jutottunk. Az ellenfelünk először egy baloldali támadásnál az alapvonal közeléből belőtte a labdát, védőink röviden mentettek és az érkező vendég játékos kapásból a kapunkba lőtt. 0-1. Próbáltunk tovább támadni és küzdeni az egyenlítésért, több veszélyes helyzetet is kidolgoztunk, de eredménytelenül. Öt perccel a vége előtt, egy kontra támadásból a felezővonal környékéről indult meg a mérői játékos, nem tudtuk szerelni és a kapusunk mellett a hálóba lőtt.0-2. Valaki a nézőtéren megjegyezte, ez megint egy olyan mérkőzés, amikor hiába támadunk, ha reggelig játszanánk, akkor sem tudnánk gólt lőni. Valóban röviden, de igazából összefoglalta a lényeget.

2013. 05. 16. [bookman] 0 hozzászólás
Május
05

A forduló kellemes meglepetése, hogy csapatunk legyőzte az egyik bajnoki aspiránst. Ezzel a győzelemmel csapatunk folytatta remek bajnoki szereplését és egy hét alatt három mérkőzésen kilenc pontot tudott begyűjteni! A győzelmek értékét növeli, hogy ebből kettőt idegenben sikerült megnyerni. A mostani hazai siker elérésével a bajnoki tabellán is egy hellyel előrébb tudtunk lépni.