Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Tabi VSC-Babócsa SE 1-0 (0-0)

A forduló kellemes meglepetése, hogy csapatunk legyőzte az egyik bajnoki aspiránst. Ezzel a győzelemmel csapatunk folytatta remek bajnoki szereplését és egy hét alatt három mérkőzésen kilenc pontot tudott begyűjteni! A győzelmek értékét növeli, hogy ebből kettőt idegenben sikerült megnyerni. A mostani hazai siker elérésével a bajnoki tabellán is egy hellyel előrébb tudtunk lépni.

TABI VSC - BABÓCSA SE 1-0 (0-0)

2012.05.05., Tab, 250 néző

Vezette: Béres L.

Gól: Kaveczki 80. p.

Sárga: Vida 17.p.(buktatás)  ill. Laklia 16.p., Mangult 54. p.(buktatás)

TAB: Péczeli - Naász, Molnár, Donka, Érsek - Vida, Kaveczki, Szőnyi - , Zsibrik, Horváth, Farkas (Miraider 75.p.)

ELSŐ FÉLIDŐ

Az első tíz perc "ismerkedése" után egy oldalról beívelt labdát Zsibrik a felső lécre fejelte.

22. p. Horváth futott el a jobb oldalon középre ívelt, és az érkező Szőnyi kapásból lőtt, a kapus védett.

26. p. A vendégek 25 m-re a kapunktól jutottak szabadrúgáshoz. A szabadrúgást Péczeli biztosan védte.

27. p. Szőnyi ívelt át a jobb oldalra és az érkező Horváth előtt elsuhant a labda.

29. p. Szőnyi ígéretes lövése egy védőben elakadt.

37. p. Kaveczki átívelését Zsibrik fejelte kapura, a kapus fogta.

39. p. Szőnyi iramodott meg a saját térfélről, három vendég játékos között tisztára játszotta magát, lövését a kapus szögletre tolta.

43. p. Egy gyors vendég kontra támadás után a középen érkező játékos kapásból fölé vágta.

MÁSODIK  FÉLIDŐ

47. p. Egy vendég szabadrúgást kellett Péczelinek kitenyerelni.

50. p. 23 m-es szabadrúgást Kaveczki centiméterekkel lőtt mellé.

52. p. Szőnyi fejelt fölé.

63.p Szőnyi vitte fől a labdát, a tizenhatosnál a mellette érkező Kaveczki elé tolta, aki a kapusba lőtt.

71. p. A vendégek 24 m-re a kaputól szabadrúgáshoz jutottak, főlé lötték

72. p. A vendégek egy gyors kényszerítő akció révén kerültek gólhelyzetbe, azonban Donka az utolsó pillanatban menteni tudott.

80. p. GÓL! 1-0. Egy gyors jobb oldali támadásnál Horváth lépett ki, középre tekerte a labdát és az érkező Kaveczki először a kapusba, majd a lécre és a végén a kapus és a védő mellett a háló jobb oldalába lőtte.

84. p. A csereként beálló Miraider harcolt ki magának egy labdát, lővése kapu főlé szállt.

86. p. A vendégek röviden szabadítottak föl, a labda Horváth elé került, aki egyből kapura lőtt, a kapus hárítani tudott.

A hátralévő percekben a babócsaik mindent egy lapra téve támadtak, több szögeletet is kitudtak harcolni, de ezeket sikerült kivédekezni.