Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Tabi VSC - FC Nagyberki 2-3 (1-1)

A nagy melegben a tavasszal remeklő Nagyberki ellen, 1-1-es félidő után 3-2-es vereséget szenvedtünk.

TABI VSC - FC NAGYBERKI 2-3 (1-1)

2012.04.29, Tab, 300 néző

Vezette: Nagy J. - 7

Gól: Pretz 24.p., Kaveczki 72.p. (11-esből) ill. Ivusza 16.p., 52.p., Androkity 48.p.

Sárga: Vida 43.p. (buktatás) ill. Juhász 55.p. (buktatás), Androkity 71.p. (lerántás), Böjtös 84.p. (buktatás), Molnár 90.p. (buktatás)

TAB: Peckó - Pál, Naász, Miraider, Kleiber - Farkas (Horváth G. 68.p.), Vida, Kaveczki, Elek (Érsek 65.p.), Pretz - Pollák

Jól kezdtük a mérkőzést, ugyan két lehetőségünk is volt, de a 16. percben a Nagyberki szerzett vezetést Ivusza révén. (1-0) Mindössze 6 perc kellett csapatunknak az egyenlítéshez, Vida ugratta ki a két védő között kilépő Pretzet, aki az átvétel után 13 méterről lőtt a kapuba. (1-1)

A második félidő elején nekünk rontott a Nagyberki, az első támadásból Ivusza lőtt centikkel fölé, majd a következő akciónál Peckónak kellett védenie. A 48. percben góllá érett a fölény, egy szöglet után Androkity fejelt 4 méterről a kapuba. (1-2) Egy perc múlva a jobb oldali kapufára lőtt a Nagyberki. Az 52. percben aztán már nem hibáztak, a jobb oldalon kapott a Nagyberki egy erősen vitatható szabadrúgást. A szabadrúgást középre ívelték, s az érkező Ivusza 7 méterről a kapuba bólintott. (1-3)

A 61. percben egy lendületes berki kontra végén Juhász Ádám középreadásából a frissen beállt Dekkert Dániel lőtt mellé. A 68. percben Peckó védte bravúrral Juhász középről leadott lövését. A 71. percben szabadrúgást kaptunk, s a 16-osra beívelt labda alól Androkity eltüntetett egy tabi játékost, amiért Nagy József 11-est ítélt. A büntetőt Kaveczki a bal sarokba csavarta. (2-3)

A hajrában mindent megtettünk az egyenlítésért, de ígéretes lehetőség csak Kaveczki előtt adódott a 85. percben, de lövése mellé-fölé ment.