Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Tab-Babócsa 3-0

A nyolc mérkőzés óta veretlen Babócsa ellen fölényes, 3-0-s sikert aratott csapatunk.

Tabi VSC – Babócsa 3-0 (2-0)

Tab, 140 néző

Vezette: Hegyi  Attila

Tabi VSC: Horváth J. – Naász B. (Pál D. 76.p.), Ladiszlai K., Nádori M., Kleiber Z., Kiss G., Kaveczki B. (Szabó T. 83.p.), Vida A., Kispál P. (Pretz G. 71.p.), Tábori T (Kecskés B. 78.p.)., Magas V. Edző: Ladiszlai Krisztián

Babócsa:  Banicz B. – Keresztény G., Horváth Sz., Horváth J., Krisztián L., Tompa I., Tóth R., Horváth L. (Szalai Sz. 70.p.), Pandur Á. (Mózes G. 78.p.), Gergulás F., Horváth P. Edző: Horváth Péter

Góllövő: Naász B. (42.p.), Tábori T. (44.p.), Vida A. (59.)  ill. -

Sárga lap: Vida A. (62.p.) ill. Horváth Sz. (15.p.), Pandur Á. (62.p.)

Piros lap: Horváth J. (86.p.) ill. -

Jó iramú, küzdelmes mérkőzést játszott a két csapat. Az elején a vendégeknek csak helyzeteik voltak, a félidő végén viszont a tabiak kétszer is mattolták a vendégek frissen házas hálóőrét. A szünet utáni újabb tabi gól pedig már pontot is tett a mérkőzés érdemi részére. A végén Schell partjelző még kiállítatta a hazai kapust, de ez szerencsére már nem is osztott, nem is szorzott.

Ladiszlai Krisztián (Tab): Az első félidőben kiegyenlített volt a játék. A Babócsának voltak helyzetei, de a félidő végén lőtt két gólunk megfelelő alapot adott a folytatásra, a szünet után szerzett harmadik találat pedig már biztossá tette győzelmünket. Sajnálom a kiállítást, további sok sikert kívánunk a vendégeknek hátralévő két nehéz mérkőzésükre!

Horváth Péter (Babócsa): A mai meccsen csak egy dolognak tudtunk örülni, annak, hogy kapusunk szombaton megházasodott! Úgy érzem, több volt a mérkőzésben, mivel tudtunk helyzeteket kialakítani, de sajnos azok kimaradtak, és ezután Krisztián barátom csapata bedarált minket. További sok sikert kívánok nekik!

Ifjúsági mérkőzés: Tabi VSC – Babócsa 8-0 (3-0) G: Rezi Á. 4, Gombér P. 4 ill. -