Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Tabi VSC - Lábod Medosz SE 3-3 (2-1)

Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a hazaiak közelebb áltak a győzelemhez. A vendégek a kevés kínálkozó lehetőségből hármat értékesítettek és így az egyik pontot el is vitték.

Tabi VSC - Lábod Medosz SE 3-3 (2-2)

2011.11.13., Tab, 250 néző

Vezette: Dávid R. (7) - Nem volt következetes a szabálytalanságok megítélésében. Engedte a vendégek durva játékát.

Gól: Szigeti (2) 37.p. és 70.p, Kaveczki 43.p.,  ill. Kovács R. 20.p., 57.p., Kulcsár 72.p.

Sárga: Szigeti 33.p. (buktatás) ill. Lieber 35.p., Kulcsár 55.p.

TAB: Gróf - Naász, Kult P., Gere, Molnár - Vida (Kult T. 6ö.p.) Kaveczki, Miraider, Pretz - Szigeti, Vidus

4. perc Gere végzett el szabadrúgást a kapus biztosan védte.

Ebben az időszakban jobbára a középpályán folyt nagy küzdelem. A hazai csapat többet támadott a vendégek gyors kontrákra rendezkedtek be.

20. perc Hazai csapat feltolta a védekezését, és a támadást erőltette. "Kult Péter vesztett labdát az ellenfél térfelén amiből az ellenfél előre vágta a labdát és Gere Tamásnak kellett volna egyedül megoldani a védekezést a két támadóval szemben" 0-1.

32. perc Szigeti lőtt félfordulatból a kapura, de a vendég kapus magabiztosan védett.

36. perc Jobb oldali vendég szabadrúgás érkezett középre, s a középen érkező játékos öt méterről kapura fejelt, de Gróf bravúrral hárított.

37. perc Szigeti vett le egy hosszan előreívelt labdát, két védőt becsapva kapura lőtt, s lövése a kapus kezét is érintve a kapuba kötött ki. 1-1

38. perc Naász iramodott meg a jobb oldalon, s élesen kapu elé ívelt labdája veszélyesen csapódott a kapu fölé.

43. perc Kult Péter ívelt Vidus elé, akinek fejesét a kapus fogta. A kapus kirúgása után a labdát a hazaiak megszerezték. "Kaveczki kapásból lőtt gólt Pretz Gábor beadásából. 1-2

49. perc 20 méterről végeztek el szabadrúgást a lábodiak, a veszélyesen középre ívelt labdát kifejeltük.

50. perc Kaveczki tört be a 16-oson belülre, de lövése előtt a védők tisztázni tudtak.

51. perc Újabb vendég szabadrúgás, 22 méterről. A nagyon jól eltalált szabadrúgást Gróf védte bravúrral.

57. perc Gróf Gerét kívánta megjátszani egy kidobással, de az ellenfél csatárához került a labda, aki kapásból visszalőtte a labdát a kapu jobb oldalába. 2-2

68. perc Kult Tamás ment el a jobb oldalonl, középre adott labdájából Szigeti lőtt kapura, de a vendég kapus bravúrral védett. Fél perc múlva ismét Szigeti lő Kult T. beadása után, de ezúttal centikkel a kapu fölé lőtt.

70. perc Ezúttal Pretz ugratta ki Szigetit, aki betört a 16-oson belülre, majd 12 méterről, félmagasan a kapu bal oldalába lőtt. 3-2

72. perc Jobb oldali vendég támadásnál az ellenfél szélsője lefutotta Molnárt, majd befelé vitte a labdát, s a 16-os sarkáról hatalmas gólt ragasztott a jobb alsó sarokba. 3-3

88. perc Kult T. tette vissza Szigetinek a labdát, de lövése nem sokkal a jobb sarok mellé szállt.

90. perc Kimaradt a meccslabda! Jobb oldalról Vidus passzolt középre Kult T. elérte csak rosszul ért a labdához, így került a bal kapufa tövénél álló Molnárhoz, aki fölé vágta a labdát.

Összességében közel álltunk a győzelemhez, de a vendégek jobb helyzetkihasználása miatt csak egy pontot sikerült szereznünk.