Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Túl sima lett

Tartalékos csapatunk nem tudta megállítani a Balatonlelle SE-t. A hazaiak nagyszerű első félidőt produkálva 45 perc alatt döntésre vitték a dolgot.

Balatonlelle SE - Tabi VSC 5-0 (3-0)

Balatonlelle, 250 néző

Vezette: Ferencz - 9 Játékvezetői szempontból könnyű mérkőzés volt, mindkét csapat sportszerűen játszott.

Gól: Graszl 2.p. (szabadrúgás), Varga L. 15.p. (5 méteres lövés), Petronovics 38.p. (20 méteres lövés), Magyar 58.p. (20 méteres lövés), Bérczi 66.p. (15 méteres lövés)

Sárga: -

Tab: Peckó - Pál (Vitéz 78.p.), Donka, Kult T., Kleiber - Tar (Dombóvári 35.p.), Kaveczki, Vida, Vidus, Pretz - Kasza

Igencsak felforgatott csapatnak kellett helyt állnia a második helyezett Balatonlelle ellen. A védelem közepére Donka került, míg a jobb hátvéd ezúttal Pál Dénes volt.

A mérkőzés borzalmasan kezdődött, hiszen már a második percben talpra ugorhatott a 200 fős hazai tábor. Ekkor a 2 mérkőzésen az NBI-ben is szereplő Graszl Norbert csavart egy szabadrúgást a kapu jobb sarkába. 1-0

Pár perc múlva ismét rezdült a háló, de ezúttal lesről született a gól, ezért Ferencz érvénytelenítette.

A 15. percben Tóth Ariel lőtt 16 méterről, Peckó lövését védte, de a kipattanóra érkezett Varga László, aki 5 méterről a kapuba passzolt. 2-0

Tovább nyomott a hazai csapat, gyakorlatilag más sebességi fokon játszottak a vendégek. A 24. percben éppen Makarész fejesét kellett fognia Peckónak.

A 31. percben a debütáló Tar vétett el egy labdát, amire Varga László lecsapott, kicselezte Donkát, majd ziccerben a felső lécre bombázott.

Kovács György vezetőedző cserével reagált arra, hogy sok támadás futott a jobb oldalunkon, a jobb középpályás Tar helyére Dombóvári Andort küldte.

A 36. percben a volt tabi Szigeti küldött el egy csellel két védőt, majd 14 méterről mellé lőtt.

Újabb két perc elteltével, újabb gól következett. Petronovics Péter hozta fel a labdát, majd gondolt egyet és 20 méterről lőtt, a labda megpattant Peckó előtt, így az a kapunkban kötött ki. 3-0

A félidő utolsó percében is akadt lellei lehetőség, de Varga László tiszta helyzetből mellé fejelt.

A második félidőre kissé rendeztük a sorokat, s egy hatalmas lehetőségből nem tudtunk még lövésig sem jutni, de hiába vezettük három az egyre a labdát, Vidus passza elakadt az egyetlen védőben.

Az 57. percben végre eltaláltuk a kaput, Kaveczki szögletét Vidus fejelte fölé. Az ellentámadásból aztán újra rezdült a háló, Magyar 20 méterről kilőtte a kapu bal oldalát. 4-0

A 63. percben a cserekapus Varga Balázsnak kellett védenie, Kaveczki 16 méteres lövését tolta szögletre.

A 66. percben feltették a lelleiek az i-re a pontot, Bérczi becsúszva talált a kapuba egy Peckó védés után.

A 70. percben Pál 18 méterről lőtt mellé. Ezek után az utolsó 20 percben mezőnymunka folyt, s újabb gól nem született.