Gólzáporos, fordulatos mérkőzésen győztünk Somogytarnócán. (Lapszemle)

Satelit FC-Tab 4-6 (1-3)

Somogytarnóca, 50 néző V.: Böröczi Z.

Satelit FC: Pávics-Szabó G, Tóth G, Véber, Csizmadia, Gazda, Gulyás, Dormán, Karsai, Bogdán, Kalányos (Szabó Z. 71.p.). Edző: Karsai Attila

Tab: Peckó-Kult P, Naász, Molnár A, Miraider O. (Pál 63. p.), Kleiber (Érsek 72. p.), Pretz, Kaveczki, Vidus, Kult T, Vida A. Edző: Kovács György

Gólszerzők: Karsai (40. p. 12 méteres lövés), Gazda (50. p. 12 méteres lövés), Csizmadia (56. p. 13 méteres lövés), Gulyás (87. p. 11-esből), ill. Kult T. (15. p. 12 méteres lövés), Kult P. (33. p. 8 méteres lövés), Kaveczki (44 .p. 16 méteres lövés), Vida A. (76. p. 8 méteres lövés), Vidus (83. p. 10 méteres lövés), Pretz (90. p. 10 méteres lövés)

Sárga lap: Karsai (20. p. reklamálásért), Gazda (52. p. labdaelrúgásért), Gulyás (86. p. gáncsolásért), ill. Molnár (52. p. labdaelrúgásért), Vida (67. p. buktatásért), Kaveczki (84. p. buktatásért)

Piros lap: Csizmadia (67. p. ellenfele lefejelésének kísérletéért)

Végig szakadó esőben, irreális talajon lejátszott mérkőzésen a vendégek már 3-1-re is vezettek, majd a hazaiak kiegyenlítettek, de egy fegyelmezetlenség miatt megfogyatkoztak, mely a mérkőzés hajrájában döntőnek bizonyult.

Karsai Attila: Tartalékos csapatom ma sajnos ennyire volt képes. 3-1 után kiegyenlítettünk, de sajnos egy buta hiba utáni kiállítás miatt elúszott a mérkőzés. Gratulálok az ellenfél csapatának, további sok sikert kívánok nekik.

Kovács György: Hatvan percig sokat mozogva, három gólt lőve jól játszottunk. Ezután védelmünk két gyermeteg hibája után egyenlített a hazai csapat. Az utolsó negyedórában azonban a magunk javára fordítottuk a változatos, izgalmas mérkőzést.

Az ifjúsági mérkőzésen: Satelit FC-Tab 1-6

Gólszerzők: Horváth L. ill. Dombóvári 2, Budai, Pollák 2.

Forrás: Somogy Sportja