Üdvözlöm a Tabi Városi SC honlapján!

Két hazai mérkőzésen csak 1 pont.

A  16. fordulóból elhalasztott Kaposmérő elleni mérkőzésen csak egy pontot sikerült itthon tartani. Jól kezdtünk, Kult Peti révén hamar meg is szereztük a vezetést. Utána a mérőiek feljavultak és  több veszélyes támadást is vezettek ellenünk, de gólt nem szereztek, így a félidőben maradt az egy gólós vezetés. Ekkor már érezni lehetet, ha nem sikerül még egy gólt szereznünk, nem tudjuk a mérkőzést megnyerni. A 63. percben a rosszul felállított tabi sorfal mellet Meksz a hálóba tekerte a labdát. A gól után több ziccert is kialakítottunk, de vagy pontatlanok voltunk vagy a kapusuk bravúrral védett.

Tabi VSC - Kaposmérői SE 1-1(1-0)

2011. április 23, Tab, 150 néző

Vezette: Babos. (6)  Bátortalanul  vezette a mérkőzést engedte a kaposmérőiek durva játékát. A félidő végén az öltőzőbe vonuláskor Meksz Gyula játékosedző durva személyes megjegyzéseket tett rá, de ő megtorlatlanul hagyta.

Gól: Kult P. 17.p.,  ill. Meksz 63 p.

Sárga: Naász 58 p., Miraider 89 p. ill. Meksz 61. p., Pap 71. p.

Piros: Jovánczai 72. p.(második sárgalap)

Tab: Peckó - Donka, Naász, Kult P., Molnár, - Farkas, (Pál 68. p.) Pretz, Miraider, Kaveczki, (Érsek 58.p.), Vida, Kult T.

A  16. fordulóból elhalasztott Kaposmérő elleni mérkőzés előtt mindenki szoros meccset, de tabi győzelmet remélt. Az őszi Kaposmérői csapat a télen megerősödött és a tavasszal remek eredményeket ért el. Ennek ellenére bíztunk a tabi győzelemben. Reméltük a múlt heti Somogyvár ellen elvesztett mérkőzést jó  és eredményes játékkal feledtetni tudjuk.

A mérkőzés nagy iramban kezdődött a hazaiak támadtak a vendégek pedig gyors kontrákkal reagáltak.

Gól. 1-0. 17. perc Kult P. kapott egy labdát a kaputól 18 méterre és nagy erővel félmagasan a kapu jobb oldalába vágta.

21. perc jobb oldali kontratámadást követően a beívelést 6 m-ről fölé fejelik.

24. perc Pretz pontos labdát tálalt Kaveczki elé aki 10 m-ről fölé rúgta.

28. perc Pretz hozta föl a labdát egy darabig vezette majd lövésre szánta el magát centiméterekkel a felső léc felett suhant  el a labda.

30. perc Molnár szabálytalankodott a kaputól 18 méterre. A szabadrúgást követően a labda a sorfalon megpattanva hagyta el a játékteret.

34. perc Jobboldali mérői támadás a beívelést kapásból mellé lövik.

38. perc A vendégek ívelték fel a labdát és a középen kitörő játékos 17 m-ről mellé lőtt.

41. perc Vida került helyzetbe, de a jobb alsó sarokra tartó lövését a kapus kitenyerelte.

45. perc Az ellenfél játékosa kapott a 16-os előtt egy labdát, kapura fordult és ott ütközött a védővel. A játékvezető továbbot intett.

47. perc Hálóba jutattuk a labdát, de az asszisztens jogos beintésére a bíró annulálta a gólt.

55. perc Donka vitte végig a labdát lövését a kapus védte.

Gól. 1-1. 63. perc 19 méterről a kapuközepétől kicsit balra szabadrúgáshoz jutottak a vendégek. A rosszul felállt sorfal mellett Meksz a kapu jobb oldalába csavarta a labdát.

65. perc Szöglet után Naász fejelt fölé.

68. perc Jovánczai begyűjtötte második sárgalapját, így a bíró kiállította.

73.perc Kult P. fejelt 5 m-ről a kapus bravúrral védett.

76. perc A középen kitőrő Vida 14 m-ről lőtt a kapus fogta.

87. perc Pretz ívelt be a védők mögé és a középen kilépő Kult Peti már csak megtolni tudta a labdát ami a kapusban elakadt.

93. perc 17 m-ről szabadrúgást kaptunk amelyet Érsek végzett el a labda a kapufölé szállt.

Ma sajnos megint beigazolódott, hogy hiába játszunk jól, ha a helyzeteket továbbra sem lőjük be.